Kontakt oss

Ulla-Førrefondets styre består av representanter for de tre eierne Lyse, Sunnhordland Kraftlag og Rogaland fylkeskommune.

Styre:

Ulla-Førrefondets styre består av representanter fra de tre eierne, Lyse, Sunnhordland Kraftlag (SKL) og Rogaland fylkeskommune

Torkel Myklebust, styreleder, Rogaland fylkeskommune
E-post: 
torkel.myklebust@ryvet.no

Asle Rafdal
Rogaland fylkeskommune
E-post: 
asle.rafdal@rogfk.no

Elin Schanche
Rogaland fylkeskommune
E-post: 
elin.schanche@rogfk.no

Ove Jølbo
Lyse
E-post: 
Ove.Jolbo@lyse.no

Kjetil Harestad
Sunnhordland Kraftlag
E-post: 
kjetil.harestad@skl.as

Sekretæriat:

Ulla-Førrefondets sekretæriat har kontoradresse hos Rogaland fylkeskommune. 

Postadresse: 

Rogaland fylkeskommune
Postboks 130 sentrum
4001 Stavanger

Her finner du oss: 

Fylkeshuset
Arkitekt Eckhoffsgate 1
4010 Stavanger

Kontaktpersoner:

Inghild Hegelstad Åsen, rådgiver i Rogaland fylkeskommune
E-post: inghild.hegelstad.asen@rogfk.no 
Telefon: 466 61 181

Mette Fossan, næringssjef i Rogaland fylkeskommune
E-post: mette.fossan@rogfk.no
Telefon: 911 28 357 

Til toppen