Kontakt oss

Styre

Ulla-Førrefondets styre består av representanter for de tre eierne Lyse, Sunnhordland Kraftlag og Rogaland fylkeskommune.

Torkel Myklebust

Styreleder
Rogaland fylkeskommune

E-post: torkel.myklebust@ryvet.no

Asle Rafdal - Klikk for stort bilde

Asle Rafdal

Rogaland fylkeskommune

E-post: asle.rafdal@rogfk.no

Elin Schanche - Klikk for stort bilde

Elin Schanche

Rogaland fylkeskommune

E-post: elin.schanche@rogfk.no

Ove Jølbo - Klikk for stort bilde

Ove Jølbo

Lyse

E-post: ove.jolbo@lyse.no

Kjetil Harestad - Klikk for stort bilde

Kjetil Harestad

Sunnhordland Kraftlag

E-post: kjetil.harestad@skl.as

Sekretæriat

Ulla-Førrefondets sekretæriat har kontoradresse hos Rogaland fylkeskommune. 

Postadresse

Rogaland fylkeskommune
Postboks 130 sentrum
4001 Stavanger

Her finner du oss

Fylkeshuset
Arkitekt Eckhoffsgate 1
4010 Stavanger

Kontaktpersoner

Marte Jensen 
Rådgiver i Rogaland fylkeskommune
E-post: marte.jensen@rogfk.no
Telefon: 98 42 33 71

Mette Fossan
Næringssjef i Rogaland fylkeskommune
E-post: mette.fossan@rogfk.no
Telefon: 91 12 83 57 

Til toppen